Kireç Önleyici

Su insanların, bitkilerin ve hayvanların doğadaki en gerekli yaşam kaynaklarından biridir. Suyun ulaştığı her yerde temizlik ve kolaylık vardır. Tabi bir de suyun kendi kendine ürettiği ve halk arasında kireç olarak bilinen kalsiyum kristaller. Kalsiyum kristalleri sudan kolaylıkla ayrışması sonucu bazı kireç tabakaları oluşturmasına neden olur. Ülke genelindeki tüm sular kireçlidir. Bunun önüne geçebilmek adına geliştirilen bazı kireç önleyiciler bulunmaktadır. Miramag Kireç Önleyici bu ürünlerin başında gelir.

Evlerde,iş yerlerinde, fabrikalarda ve birçok sektör içinde rahatlıkla kullanılabilen bu ürün, suyun ulaşabildiği her alanda etkilidir. Makinelerinizin ömrünü ve kalitesini azaltan kirece karşı bir numaralı ürün seçilen Miramag Kireç Önleyici son derece faydalı. Cihazın içinden geçen su cihazdan geçmeden hemen önce boru çeperlerinde kireç taşı oluşturur. Sudan ayrışan ve diğer cihaz giderlerine ulaşmasını engelleyen bu ürün, kalsiyum ve magnezyum molekülleri birbirlerini çekerek kireç taşı oluşumunu sağlar.

Kireç Önleyici

Kireçlenme oluşturan suların insan sağlığına zararı yoktur. Fakat makinelerin ve elktronik aletlerin bozulmasına neden olur. Bunun önlenmesi adına su içinde kullanılan kimyasal ürünler insan sağlığını tehdit eder. İşte bu yüzden kimyasal bir madde içermeyen Miramak Kireç Önleyici, kullanıcılarından tam not almaktadır. Manyetik kireç önleyici sistemler arasına giren Miramak, mıknatıslardan oluşan bir sistemdir. Manyetik alan içinden geçen suyun geometrik yapısının değişmesi sonucu, minerallerin de yüzey yükleri değiştirilir.

Bir cevap yazın